Biuro, hala i magazyn do wynajęcia

Budynek

biura do wynajęcia

Chylonia Business Park to spełniająca najwyższe rynkowe standardy hala magazynowa wysokiego składowania wraz z budynkiem biurowo-handlowym, co czyni go idealnym miejscem dla rozwoju Twojego biznesu.

W części frontowej zaprojektowano podłużny, niepodpiwniczony, czterokondygnacyjny budynek, którego parter przeznaczono na powierzchnię handlową, a trzy piętra na powierzchnię biurową. W centralnej części każdej kondygnacji ulokowano niewielkie hole z dwoma windami panoramicznymi dla wygodnej komunikacji biurowca. Po bokach zaprojektowano dwie wydzielone klatki schodowe, zapewniające sprawną ewakuację.Budynek został stworzony dzięki najlepszym projektantom, którzy stawiają przede wszystkim na jakość i komfort. Ponadto, biuro do wynajęcia możliwe jest dla każdego przedsiębiorcy!
 

 

Przyszłym najemcom pozostawiono możliwość aranżacji wnętrz biura do wynajęcia, czy hali dostosowanych do własnych potrzeb. Na każdej kondygnacji zaprojektowano zespół sanitariatów obsługujących dane piętro, dostępnych z ogólnego holu.

Do tylnej ściany budynku biurowego dostawiona będzie trzyprzęsłowa hala wysokiego składowania. Dostawy do hali będą możliwe poprzez trzy doki przeładunkowe w ścianie tylnej hali oraz dwie bramy: jedna również w ścianie tylnej, druga w ścianie południowej bocznej. Sprawia to, że hala do wynajęcia będzie bardzo atrakcyjna nawet dla dużych przedsiębiorstw. W południowo-zachodnim narożniku hali zaprojektowano zespół zaplecza socjalnego dla pracowników tam zatrudnionych. W narożniku północno-wschodnim wydzielono niewielkie pomieszczenie przyłącza wody dla obiektu z niezależnym wejściem z zewnątrz budynku, dzięki czemu każdy magazyn do wynajęcia został wyposażony w instalację wodną.

Planowana inwestycja została również dopasowana do wymagań osób niepełnosprawnych. Na każde piętro będą one mogły przedostać się za pomocą specjalnej windy, dzięki czemu łatwo odwiedzą zarówno biuro, jak i magazyn. Aby zapewnić całkowity komfort osobom na wózku każda kondygnacja posiada toaletę zaprojektowaną na specjalne potrzeby niepełnosprawnych. Wszystkie przejścia oraz korytarze posiadają niezbędną szerokość, by można było przejechać wózkiem inwalidzkim, oraz posadzki przemysłowe które ułatwią poruszanie się nawet na hali.

Projekt budynku Chylonia Business Park w Pucku powierzono pracowni CKK Architekci. 

Wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o Twoim biznesie

Chylonia Business Park to hala wysokiego składowania wraz z budynkiem biurowo-handlowym zlokalizowana w Gdyni przy ulicy Puckiej. Budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych dzielnicy Chylonia – dworca kolejowego. Obiekt znajduje się w niedalekiej odległości od drogi krajowej nr 6, dzięki czemu łatwo dotrzeć można do niego również własnym środkiem transportu.

  • Chylonia Business Park

 

Czekamy na Twoje zapytanie

Telefon: 663 655 644

Firma/Nazwisko
E-mail *
Wiadomość